W końcu wyczekiwany Montaż Okien 🪟🪟 | Epizod 32 | Budowa Domu Systemem Gospodarczym

Śledź nas na Instagramie: https://www.instagram.com/zbudujmy_naszdom I nie zapomnij zostawić łapkę w górę👍, subskrypcję🚨 i dzwoneczek🔔 żeby być na bieżąco z kolejnymi filmami. 📩Kontakt: info.nasznowydom@gmail.com Drzwi Okna Rolety Lubartowska Fabryka Okien Fer-Plast www.fer-plast.pl biuro@fer-plast.pl Chcesz użyć tej muzyki w swoich filmach? Już teraz zarejestruj się na EpidemicSound a dostaniesz pierwszy miesi .
- Jaka jest wielkość pojedynczych okien na parterze ?
- Tu polecam zerknąć https://notepin.co/shared/bmcxoueh69kz9, może też być przydatne.
- jaka roznica w cenie tego hsa i tego drugiego ?
- Witajcie jaki macie wyniar okna narożnego w kuchni ? Pozdrawiam
- Witam ile kosztowało okno hst? bo mam taki sam wymiar 360x235.pozdrawiam
- Super Pozdrawiam
- Piekny domek przyjaciele zdrowka i 100 lat dla was
- Po oczach prowadzacej w kazdym jednym filmoe.widac jaka przerazona tym ile pracy jest do zrobienia 🤭 ona chyba dalej nie wierzy w to co sie dzieje dookola niej
- Jak nazywa się ten system drzwi przesuwnych podobny do hs
- Witam, proszę o podanie modelu drzwi zewnętrzych do domu 😊
- Jaki to kolor okien?
- Jaki koszt montażu okien
- Jak nazywa się to okno przesuwne ? Nie hst tylko te drugie tańsze
- ciepłym montaż to jak nabrać frajera na kase i tyle w temacie.
- Sprawdżcie proszę dokładnie wszystkie okna czy macie zaczepy na ościeżnicach przykręcone na właściwej wysokości względem rygli w skrzydle.Ja z tej samej firmy kupiłem okna i w dwóch oknach były zle zamontowane zaczepy.Bardzo słaba kontrola jakości w tej firmie lub zupełny jej brak.Pozdrawiam..
- Taśma powina byc wczesniej aplikowana a nie po. Decydowanie bym tam nie zamówił okna lub drzwi skoro podstawowe rzeczy nie wiedzą. Dodatkowo instalacja z taśmami nie jest ciepłym montażem tylko poprawnym montażem. Ciepły montaż to wysuwany okna poza murem.
- Co do taśm to możesz je zastapic plynami np SOUDAL SWS PŁYNNA MEMBRANA SOUDATIGHT LQ ta jest wewnetrzna nanies pedzlem sa jeszcze inne
- Uwielbiam oglądać wasze odcinki pozdrawiam (:
- można wiedzieć jaki to projekt fomu
- Powiem szczerze że ze smutkiem obejrzałem ten film, który miał być reklamą dla producenta okien a stał się antyreklamą dla firmy instalującej okna, piszę celowo instalującej bo z prawidłowym montażem ma to nie wiele wspólnego.
Po pierwsze kto Was namówił na instalacje okien na poszerzeniach? Jest to montaż o jeden poziom lepszy od montażu na konstrukcji z cegieł.Ciekawe jak zamontujecie parapety i obróbkę blacharską od zewnątrz? Okna prawidłowo montuje się na specjalnych podwalinach np. z Klinarytu
Po drugie, okna źle zwymiarowane, szczelina dylatacyjna o różnej szerokości a przy paru oknach zdecydowanie za mała, powinno być od 1,5cm do 2,5cm w zależności od wielkości okna i strony świata. Po trzecie, przynajmniej jedno okno zamontowane bezpośrednio na murze bez żadnej listwy czy podwaliny,masakra.
Po czwarte, taśmy paroszczelne montuje się na etapie montażu okien. Po fakcie proponuje zastosować od wewnątrz specjalną paroszczelną folię w płynie np. SP925 illbruck a od zewnątrz uszczelniacz dylatacyjny odporny na UV i nie czekajcie na styropian który zasłoni pianę od zewnątrz, piana PU nie ma żadnej odporności na UV za miesiąc będzie całkowicie zdegradowana i będzie nadawała się tylko do wymiany.
- To nie są taśmy uszczelniające tylko paroprzepuszczalne szkoda że nie dałeś ciepłych parapetów pod okna tylko kliny Iistwa i piana