PRZEPCHAŁEM ZAPCHANY KOMIN - PRACA NA WYSOKOŚCI | DO ROBOTY

Przed realizacja tego odcinka konieczne było zrobienie pozwolenia na pracę na wysokości. Sprawdziłem jak wygląda zawód kominiarza. Podziękowania dla Mazowieckie Centrum Kominiarstwa www.centrumkominiarstwa.pl Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk Współpraca komercyjna .
- AAAA GDZIE PRACA NA RUSZTOWANIACH
- konica pis
- Ja bym chciał zdać egzaminy mistrzowskie za rok 🙈
- Napiepsza mi powietrze z tej kratki luft do domu
- Kominiaże to jebańi złodzieje
- Napisałem kawałek o kominiarzu 😁 może się komuś spodoba. Zapraszam 😁
- Moja to żebyś nagrał strażnika więziennego
- Co nie??? :)
- Odpowiedzialna praca hi hi
- co nie
- Dzień dobry, dzień dobry, a może kalendarzyk noworoczny? - Tak, poproszę. - 20 zł się należy 😂
- No no
- A spróbuj być weterynarzem
- mega sympatyczni kominiarze, fajny film
- Garażu murowany
- Kominiarze w dzisiejszych czasach to się nadają ale do roznoszenia kalendarzy na nowy rok.... Serwisuję urządzenia gazowe i coś o tym wiem. Miałem dużo takich przypadków, że nieprawidłowa praca urządzenia gazowego była ewidentnie spowodowana problemami kominowymi, a każdy przychodzący kominiarz informował klienta, że musi skontaktować się z serwisem bo to nie wina komina.....oczywiście inkasując między 100 a 200 PLN... masakra... Zawód tak potrzebny jak "łysemu grzebień" i jeszcze noszą miano mistrzów. Przy większych problemach związanych z systemem spalinowym lub wentylacyjnym i tak kończy się telefonem do firmy zajmującej się profesjonalnym wykonaniem systemów kominowych...na szczęście takowe istnieją.
- Oczywiście nie ma to większego znaczenia ale a propos nasad kominowych założonych na połączenie papa-zaprawa- trochę słabo
- Wy się nakręcacie co to on ma pokazać a tak naprawdę mało pokazuje, odcinki są krótkie a większość gadania to jego komentowanie panikowanie i coraz bardziej mnie to drażni. Niewiele można się dowiedzieć a przynajmniej nic nowego nic nadzwyczajnego.
- proszę cie chłopie nie szerzmy głupich zabobonów. Sam się łap za guzik, żyjemy w 21 wieku. Swoje dzieci tez uczysz takich głupot? Litości spoważniej człowieku.
- a nie zakonnica to guzik ? ?????????????????????????????