Prawidłowe Rozpalanie w Piecu na Węgiel i Drzewo

.
- Polecam do rozpalania w piecu kupić mały palnik gazowy ( lut lampa na naboje gazowe ) i tym rozpalać w piecu bo jest szybciej i wygodniej.
- Rozpalać tylko gazetą wyborczą , te kłamstwa dają sporo żaru
- Mam taki sam pale weglem od gory niema kopcenia
- Mam u siebie taki sam piec 21KW i już służy 20 lat , oby jak najdłużej . Palę w nim tylko drewnem może dlatego tak długo służy . Ja rozpalam w piecu tzw. smolniakami , parę patyczków i rozpalone . 🙋‍♂️👍
- NIESAMOWITE...:)
- Ładnie :) Gdzie taki piec teraz kupić ?
- Gościu,poukładaj węgiel na dnie prawie do samej góry,na samej górze poukładaj drobne drewno i podpal od góry zobaczysz prawidłowe palenie,i do tego bez dymu. Twój sposób palenia daję kupę dymu nic więcej.
- Twoim zdaniem jest to ekologiczne palenie ?
- Pokazałbyś nam jeszcze jak się cole nalewa do szklanki 😂
- Panowie nie atakujcie pana ,załorzenie tego kopciucha z lat 70 tych tak wygląda zgodnie z instrukcją tylko że paliwo podstawowe jest koks i jest wtedy wydajny . Jak wiadomo koks spalala się praktycznie bezdymnie.
- Ja pierdzielę – by w - 1 maj 2019 – coś takiego pokazywać i tym samym innych do tego namawiać. Z uwagi na brak sprostowania obłędu tego – założyć można, że autorowi filmu tego za takie rozpalanie sąsiedzi ze strażą miejska czy może i policja - urządzili jedwabne.
- Kolego to jest piec do palenia odgórnego masz to w specyfikacji pieca która dostałeś przy kupnie. Przez palenie od dołu możesz go tylko i wyłącznie popsuć nie wprowadzaj ludzi w błąd!
- i to jest prawidlowe palenie?
- Pal od góry mniej dymu z komina ja tak robię i widzę ile zysk został
- No i gitara 😀
- Słyszałeś o paleniu od góry..