Piecokuchnie - Piec z płaszczem wodnym

Piecokuchnie to kotły podwójnego zastosowania. Łączące kocioł centralnego ogrzewania i kuchnię na paliwo stałe, które może być drewnem, słomą, węglem, torfem, brykietem z trocinami. http://www.piecokuchnia.pl/piec-kuchenny-kalvis-4cm-8kw/ Piec kuchenny z płaszczem wodnym, nazywany potocznie - piecokuchnią, to piec na węgiel, drewno. Ogrzewa pomieszczenia mieszkalne i służy do przygotowywaniu posiłku. Piecokuchnie to idealn .
- Witam. Czy jest możliwość podłączenia do tej piecokuchni bojlera i grzejników jednocześnie?
- Płyta fajerkowa powinna być zastępowalna płytą grzewczą do bojlera, albo i do co. Albo połowa płyty fajerkowej, ta od wylotu spalin. Albo wstawiana nagrzewnica do bojlera w jedną fajerkę. Regulacja przymykania ,,szyberka" z brakiem ustawienia stałego, na półkolistej listwie kilkanaście zapadkowych ząbków dobre by było. Należałoby też pokazać jak przebiega droga spalin, najprościej rysując flamastrem albo kredką linie na jednym boku.
W tego typu kuchniach szuflady bywają upiornie hałaśliwe (zgrzytające), obłożenie luki szufladowej drewnem (sklejka, płyta osb) wyciszyłoby blaszaną szufladę.