Paulina Przybysz - Drewno (Official Video)

"Drewno" pochodzi z albumu "Chodź tu" Album dostępny na CD, MP3 i streamingach: https://Kayax.lnk.to/PaulinaPrzybyszChodzTu Teledysk: Wystąpili: Paulina Przybysz i Paweł Mazurek Koncept: Marta Kacprzak / Motion & Picture Stories http://martakacprzak.pl/ Reżyseria: Marta Kacprzak Zdjęcia: Przemek Grabicki Montaż: Marta Kacprzak Asystent operatora: Nikita Polyakov Make up: Monika Piwowarczyk Stylizacja: BRC Vintage / www.vintagestory.pl/b .
- Paulinko zawsze czekam to jest MASTER ķocham
- Jesteś niepowtarzalna Paulinka nieprawdopodobna czuję dumę TO JEST PIĘKNE
- Ktoś mi wytłumaczy, czemu ta fenomenalna piosenka ma 10% łapek w dół? Przecież to jakaś porażka. Ja się w tym utworze zakochałem i jest to jedna z moich ulubionych piosenek i pozostanie chyba na zawsze.
- Guwnoo
- taka gorąca piosenka, a taki chłodny klip
- Czujesz tętno tego dziecka które zabilas
- Morderczyni dzieci. Bezwstydna.
- Uwielbiam!
- 🧡 i wciąż o Niej myślę.
- Świetna piosenka ♡
- piĘkna piosenka i jej wykonanie
- Dzisiejsze
- DOBRE KLASA DOBRE DOBRE JEST DREWNO KLASA ARTYSTKO KLASA KLASA
- KLASA KLASA KLASA
- Uwielbiam klimat teledysku, wykonanie przyjemne dla ucha <3
- Cudne! Na koncercie to był czad!!! Gratuluję!
- Czasem nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają, że Paulina to ta "gorsza" siostra. Obie mają fajne i średnie numery i obie jak czasem coś stworzą to jest sztos. Ta muzyka jest prawdziwa i oddziałuje na duszę. Uważam, że Paulina jest wrażliwa jako człowiek i ma niesamowity talent muzyczny i wokalny, zresztą jej siostra też. To przekracza moje wyobrażenia o tym jak utalentowanym można być. Aranżują i śpiewają wspaniale, ale zarazem tak naturalnie, niewymuszenie, prosto z duszy, jakby się nie męczyły. PS. Nie znam się na muzyce, jakby komuś marzyło się mnie wrednie zgasić. PS.2 Nie rozumiem, dlaczego niektórzy uważają, że jest bałagan i przekombinowanie. Pewnie rzecz gustu, choć wg mnie ta muzyka jest bogata, ale spójna, nie taka monotonna i jednostajna, wie kiedy i jak uderzyć w serce, buduje piękną całość. Wokal? Podkreśla piękno muzyki i jest nieodzowny.
- Szkoda ze nie zaczniesz rapowac i nagrywac bardziej numerów w takim klimacie 😍
- megaaa :33
- Gratulacje! TEKST, MUZYKA, OBRAZ! I koncerty live. MEGA! Brawo!