MOJE SEKRETY WYNAJMU, JAK SZYBKO, BEZPIECZNIE I W DOBREJ CENIE WYNAJĄĆ MIESZKANIE #32

Dołącz do mojego Zespołu! Zostań (dostań się) pośrednikiem nieruchomości, a wszystkiego Cię nauczę od podstaw! https://zostanposrednikiem.pl Zapraszam Cię na jedyne zaplanowane 2 szkolenia w 2022 roku: https://sekretyflipowania.pl https://sekretysprzedawania.pl INSTA: @warszawski_inwestor Kontakt: michalkoltys@gmail.com Aby zamówić projekt w HENDI Design napisz do: hendidesign.pl@gmail.com .
- Ponieważ temat rozgrzewa fora dla pośredników nieruchomości oraz dostałem kilkanaście zapytań w tym temacie, przygotowuję nagranie na temat KARTECZEK WRZUCANYCH DO SKRZYNEK NA LISTY. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wrzucanie karteczek "KUPIĘ MIESZKANIE" do skrzynek jest "uczone" jako "tajna" technika sourcingu flipów na wielu drogich szkoleniach. Zastanowimy się wspólnie kto je wrzuca, dlaczego, czy jest to legalne oraz, co najważniejsze, czy jest to skuteczne. Czy można w ten sposób znaleźć dobry temat inwestycyjny.
- A tu może zerkałeś odzyskiwanie danych z dysku - chwila czasu ale warto.
- Skąd te lustra na ścianie? Bardzo ciekawy pomysł :)
- Nie wyobrażam sobie żeby przywozić biurko czy stojaka na kosmetyki dla najemcy. W końcu jest to dorosła osoba, która niejako jest ,,właścicielem" mieszkania na czas najmu. Z takimi ,,problemami" powinien sobie radzić sam. Jest to zawracanie tyłka. Nie można dać sobie wejść na głowę.
- Ale jak różnica czy umowa jest na 3 miesiące czy na rok, skoro okres wypowiedzenia to 1 miesiąc. Jeśli lokator przy umowie na 12 miesięcy będzie chciał czy musiał się przenieść, to złoży wypowiedzenie...
- W ilu pokojowych mieszkaniach najlepiej zainwestowac?
- Mógłbyś zdradzić jakich zapachów i jakiej firmy używasz w swoich mieszkaniach?
- Jak znalesc takiego Pana złota rączka?
- bardzo fajnie że Pan jest i działa ... doceniam Pan wiedzę i lubię Pana komentarze i dzielenie się wiedzą widać że jest Pan profesjonalistą i dobrze się przy tym bawi ...wow brawo
- 12:31 Dwie osoby, dziecko lub jakieś zwierzę.... . Dobre!
- 2:10 bardzo przemyślana puenta.
- Bardzo mi się podoba Pana kanał. Dziękuję za Pana pracę i nagrywanie tych odcinków. Dużo się można nauczyć. Pana standardy są wyższe od brytyjskich, z którymi się spotkałam.
- Czy mógłby Pan polecić prawnika/kancelarię, która przygotuje profesjonalną umowę najmu?
- panie, wynajmuje mieszkanie i po kazdym najmie remont. brud, dewastacja itp. ktory najemca dba o cudze? panie.
- Oglądam od kilku dni i o dziwo podoba mi się to co chce pan przekazać , cenne wskazówki 100% w punkt oby tak dalej pozdrawiam.
- No ciekawe co by pan zrobił jak by się jednak niepłacący najemcy nie chcieli wynieść....
- Dziękuję za rady.Pozdrawiam.
- Pewnie Daniel siwiec bo on bierze kasę za kursy🤣
- ja wynajmuję mieszkanie w monachium. obecnie buduję dom i mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu w polsce. co mnie przeraziło wśród właścicieli to to, że w ogóle nigdy mnie nikt w polsce nie pytał o raport big, jakieś zatrudnienie, cokolwiek. Mogłabym być bankrutem z 3tyś zł w kieszeni i bym znalazła jelenia na najem. Potem targanie się o czynsz i eksmisja to jest ROK targania się po sądach. ten najem okazjonalny nie daje w zasadzie nic. jak ktoś nie ma dzieci, nie jest niepełnosprawny to ta eksmisja tak samo wygląda przy polskich sądach . ludzie nie zdają sobie sprawy z tego. to trzeba traktować jak umowę pożyczki. za to każdy zdziwiony, że np chcę ubezpieczyć mieszkanie, mieć wymienione zamki itp. a to jest normalne. też co jest charakterystyczne dla polskich nieruchomości to wynajmowanie z pełnym umeblowaniem co w zasadzie nie zdarza się na zachodzie. Ikea niestety się psuje dość szybko i imo lepiej, żeby najemca sam sobie kupił meble niż potem te awantury, że tania kanapa za 600zł się po 3 latach zepsuła. (wynajmuję mieszkanie np już 8 lat i 2x kupowałam materac bo mi się wyrobił i ze 4 razy malowałam ściany) No, ale tutaj ludzie wynajmują po 2-3 lata a potem idą w kredyt, a w niemczech ludzie po 15-20 lat wynajmują te mieszkania.
- Toaletka :)
- Zasada siania i zbierania tzw karma o której mówisz jest Biblijną zasadą ale działa też w swiecie świeckim, ale jednak lepiej iść w światłości za Jezusem, bo jak najmy się skończą na 'tej Ziemi" pamiętaj , że Jezus obiecał w Ew Jana 14:2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. Lubie Cie oglądać i twoje podejście tak inne w stosunku do obecnych ludzi, to się ceni. Uwielbiam oglądać projekty , które prezentujesz, super, powodzenia w życiu ... i tym duchowym też, bo wieczni nie jesteśmy :)