Kuchnia węglowa Monika 8kW

Kuchnia węglowa Monika 8kW z możliwością rozbudowy o wężownicę (podkowa) w palenisku i produkcję C.W.U. lub C.O dla grzejników. Kuchenny kocioł centralnego ogrzewania czyli kuchnia c.o. z płaszczem wodnym zwana potocznie „piecokuchnią” to piec kuchenny na węgiel lub drewno służący do ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania posiłku. Zaleta piecokuchni Monika tkwi w jej prostocie czyli minimum wymagań co do instalacji, mni .
- Jaki koszt takiej kuchni
- Skąd takie płyty zeliwne nabyc
- Nowa i zepsuta!
Nie domyka się...
🤣🤣🤣
- Złom
- coś wam się węglarka nie domyka... a to przecież nówka...
- Uprzejmie prosze podac cene z wezownica i transportem do Bialorusi do Minska w Bialorusi Mam dom na dzialce / DACZY/ powieszchnia ogrzewcza 6X7 m2 = 42 m2 Proponuje sprobowac sprzedawac w Bialorusi telefon do SUPERMARKIET BYDOWLANY W MINSKU +375 17 3141414 Pracuje kazdy dzien i w swieta od godziny 9- do 22 moj telefon miejski +37517 3166990 dwonic prosze wieczorem Pozdrawjam Stanislaw Wolczek Bialorus .Minsk.
- Co z tymi blachami ,że dziury rdzy wypadają po roku .😲
- Dlaczego nie ma chociaż jednej blachy z fajerkami
- Ile kosztuje ta kuchnia
- Mam podobną z płaszczem wodnym polecam
- Witam
Panie a jak dbać o czystość i wygląd tych płyt żeliwnych? I czy można bezpośrednio coś na nich usmażyć czy tylko postawić patelnie lub garnek? I jaką temperature max jesteśmy wstanie osiągnąć w piekarniku? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam 😀
- ile kosztuje
- największy żarlok opalu...