Kocioł ATMOS Kombi C15 S - na drewno i węgiel | NEOFIX.pl

Powyższy film jest prezentacją kotła na drewno oraz węgiel brunatny firmy ATMOS, model Kombi C15s. Kocioł występuje w mocach: 15, 18, 25, 32, 40 oraz 50kW. Posiada certyfikat 5-klasy oraz Ecodesign. Kocioł mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym: https://neofix.pl/atmos-kombi-c15s-16-kw-kociol-zgazujacy-wegiel-brunatny-i-drewno-5-klasa-p-5362.html Zapraszamy ! .
- Dziś domy po 300 metrów potrzebują mniej niż 12 kw więc ten i tak jest na zapas.
- A stare grzejniki żeliwne mogą być buforem?
- Czy na ten kocioł można otrzymać dotację z programu "Czyste powietrze" w małopolsce?Pytam ,bo głownym paliwem jest węgiel chociaż ja planuję palić tylko drewnem i brykietem drzewnym.
- Czy na węgiel kamienny też się nadaje???
- Co to jest 5 lat gwarancji? A po 5 latach co, wymiana na nowy? Ja mam piec od 30 lat ten sam i NIGDY się nie zepsuł.
- moj kociołek firmy krzak ,na węgiel ,drzewo itp...ma już 25 lat !!! i czuje się świetnie....ale nie był robiony z blachy typu 5xprzetapiany złom w Chinskich Hutach !!!!!!!!!dzisiaj takich rzeczy już nie robią...Jak z resztą innych produktów,dzisiaj masz kupić i za 5 lat po nowe do sklepu !!!!!!!!
- Czy ten kocioł będzie prawidłowo pracował ze starą instalacją? Tzn 350l wody w obiegu?
- Kocioł mało ekonomiczny - wysoka strata kominowa (ponad 250'C). Cała komora drewna starcza na 3-4 godz. Są Polskie kotły w których ta sama ilość paliwa starcza na ponad 10 godz.
- Mam pytanie , co jeśli chciał bym wykorzystywać też piec w okresie letnim do podgrzewania wody użytkowej? posiadając ten bufor, czy można zrobić obejście pomijając bufor zaworami i idąc tylko na bojler, jest taka możliwość ?
- są zawory mieszające chroniące przed zimnym powrotem za kilkaset złotych ale wpychają za ponad 1500 zł
- Bufor ciepła to jest największe gówno o jakim w życiu słyszałem, to jest tylko po to żeby wyciągnąć piniundze od ludzi. Przecież same grzejniki to tak jakby bufory a tu jakiś debil wymyślił jakiś je... Ny bufor(zbiornik z wodą) ktory trzeba ogrzać piecem, i dopiero potem grzejniki czerpią ciepłą wode z bufora i na huj ja się pytam? Przecież żeby ogrzać dom to będzie trzeba czekać 2 razy dłużej, ludzie nie kupujta tego gówna.
- 5 lat gwarancji? 🤣 Kiedyś dawali 10 conajmniej, kto będzie kupował piece za ok 7 tysięcy co pięć lat
- Co to znaczy zgazowanie? Skąd ten gaz😁