Do kiedy musisz wymienić swój piec/kocioł c.o.? Wg uchwały antysmogowej.

Szczotka do pieca fi50 - https://allegro.pl/oferta/szczotka-do-czyszczenia-pieca-c-o-fi-50mm-10758264440?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=c66d1aad-d843-4752-bc9e-6b73c387923b Zestaw do czyszczenia pieca, kotła - https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-czyszczenia-pieca-kotla-szczotka-wycior-8842654956?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=38f9f408-694f-4c2e-bd7a-e38b228ed2a7 W filmie omawiam kiedy wymiana kotłów na prz .
- Mam czeskiego dolniaka z górnym wylotem spalin o nazwie DAKON 13.5 kw i nic nie kopci , przy rozpalaniu jest lekki dymek i to jasny , potem dymu wcale nie widać i to przy całkowitym załadunku węglem asortyment orzech , tak że nie każdy dolniak musi dymić! ! ! i dlaczego mam go wymieniać jak nie kopci, tylko dlatego że nie ma 5 klasy ? chore te przepisy .
- Ja bym ci ich polecił pranie dywanów lublin więcej to już w google trzeba.
- S,oh to śmierć smog precz z kopciuchami
- Bo nam nie dopłacają za te śmieci
- Ok
- mam piec 3 kategorii z 2013 r czyli mogę palić do 2027r ?
- Nigdy
- Ciekawe za co ludzie będą wymieniać kto im da na to
- Teoretycznie nie mam kasy na wymianę kotła,to co? Mam zamarznąć?
- Odnośnie do tytułu, koniec to jest w spodniach.
- Wymiana pieca i instalacji to koszt 50 tyś zł po podwyżkach jakie nam zafundowali wybrańcy narodu. Kogo na to stać jak80% polaków żyje na skraju ubóstwa, pracując na umowach śmieciowych, za minimalną pensję. Trzeba wypowiedzieć UNI pakiet klimatyczny jak najszybciej
- Te klasy to pić na wodę chodzi o gnębienie i zadłużanie biednych ludzi w bankach które są w obcych rękach jak prawie wszystko w tym kraju, popprostu sprzedali kraj a teraz biorą się za nasze domy, za pomocą bzdurnego dbania o ekologię. Jak by tak naprawdę chodziło o ekologię to by nizawyżali cen gazu o 6 razy tyle co kosztował.
- Pierdolenie i propaganda zielonych lewaków a nie rzetelne informacje o użytkowaniu i obsludze pieca węglowego przez autora filmu. Od początku ludzkości palono drewnem i nic bardziej ekologicznego nie wymyślono a węgiel to tylko na noc zasypywany do pieca żeby cieplo trzymał. Ideologia jaką autor filmu promuje nie ma nic z wspólnego z ochroną środowiska i zdrowiem ludzi.
- Tak robią że nikt nie wymieni bo gaz groszek pelet fajne ceny igdzie tu ekologia
- od dołu to biorę kobietę
- Uchwała antysmogowa a kto ją podpisal ????czy ktoś kogoś pytał ????nie wiec ....
- Nigdy bo w pupdko zimnooooo jeśli te przygłupy z Unii maja cieplo to My też bedziemy
- A ja pale drzewem od dołu i tyle w temacie A autor gada głupoty z tą koniecznością wymiany pieca
- nie strasz nie strasz bo się ze...asz !!! Jak wejdą ruskie [oby ] to będziesz palił gumofilcami , oponami i czym popadnie . Chyba , że dziadersi razem z terytorialsami [ szkoleni 1 tydzień ] obronią ojczyznę pisiorów .
- To tak jak z azbestem na dachach też straszyli i co jeszcze cała masa dachów nie wymieniona wszyscy zapomnieli o temacie tak samo z piecami nikt nikogo nie zmusi.
- Rozumiem że komisja Europejska będzie chodziła od Domu do Domu z wielkim młotek i będzie rozwalać w kamienicach wszystkim po kolei piece kaflowe !!! A kotły c.o które Nie mają 5klasy będzie ciąć na miejscu palnikiem gazowym !!!
Tak wynika z Pana Wypowiedzi ...
p.s
Czuli jak ktoś ma kocioł c.o 5klasy to może palić Byle Czym !!! Byle kocioł miał naklejkę 5 klasa !!!