Czyszczenie kotła. Jak czyścić kocioł na paliwa stałe?

✔Sprawdź, jak przygotować kocioł do sezonu: https://muratordom.pl/instalacje/ogrzewanie-domu/jak-piec-grzewczy-gazowy-olejowy-przygotowac-do-sezonu-aa-dAgw-Yt7M-MBg8.html ✔Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UC5u_SX-zpLVSw5Mp2zBFcTQ Dla prawidłowego i efektywnego spalania powinno się zadbać o odpowiednie czyszczenie kotła. Powinno się przeprowadzać taką operację raz w tygodniu. Zobacz, jak poprawnie wyczyścić .
- Witam, czy wie Pan może w jaki sposób wyczyscic pułki w piecu? Wewnątrz?
- 260 zł woził
- piec przed skrobaniem trzeba wygrzać
- Panie co robić jak mam piec weglowy rozpale jest dobrze zablokuje dzwiczkami I odblokuje to sie czad ulatnia co robic czyscilem piec pale węglem 2 letnim komin nie czyszczony 2 lata
- Zalosne
- Tą skrobaczką to Mistrz może się co najwyżej po klejnotach poskrobać!
- a ja pytam jak wyczyścić ten spiek na tylnej ściance...takie tam drapanie pokazane...
- Z kotłem na gaz płynny nie musisz się martwić sądzą, która nie tylko zanieczyszcza powietrze, ale też obniża wydajność kotła.
- Ale zajefany piec w życiu takiego nie widziałem
- Nie powiedzieli najważniejszego -Jak Palić - tj. zapalać od góry aby spalać czysto i bez dymu. ehhh majstry nasza mać .....
- ten kocioł codziennie byc powinien czyszczony,palacz do d.... szyber wywalić,palić od góry w kotle gornego spalania. Panu o wymiennik chodziło z tą sadzą,smołą a nie komorę?
- Jezu, czyścić co tydzień cały piec, można się nabawić depresji :(