Biżuteria jak ją nosić i do czego, moja kolekcja i kilka nowości

NIE ZAPOMNIJCIE ZOSTAWIĆ PALUSZKA W GÓRĘ I ZAPISAĆ SIĘ NA MÓJ KANAŁ . Instagram- https://www.instagram.com/beatrix_lifee/?hl=pl instagram / https://www.instagram.com/beatrix_makeup/?hl=it kod beatrixlife , 20% rabatu na zamówienia powyżej 29 euro i będzie on obowiązywał od dziś do 10 czerwca (łącznie z całym dniem 10 czerwca). Po tym terminie zniżka ponownie będzie wynosić 10%. Ponadto za każde zamówienie powyżej 39 e .
- Witaj Beatko, odkryłam Twój kanał rok temu podczas 1 lockdownu. Jestem nim zachwycona... Twoim kanałem jak i Twoja osoba. Mam krótkie pytanie.. Co jest dla Ciebie motywacja, aby kręcić filmy na YouTube? Pzdr cieplutko
- Nawet najpiękniejsza biżuteria nie będzie zachwycać gdy nie leży na odpowiedniej osobie. Rewelacyjne zestawy prezentujesz. Spójrz w wolnej chwili na moje filmy.
- ❤️❤️❤️
- Sei carino
- Zaś złodziej zaproszony.
- Piękne kalie 🌷🍀
Biżuterię najczęściej kupuje mąż i preferuje wyroby z YES.
- Przepiekna kolekcja
- Ladne ale radzilabym ,aby Anastazja jednak nie zakladala tych kolczykow bo sa tak petelkowate ,ze raczej napewno o cos zaczepi i sobie ucho moze rozerwac a wtedy operacje plastyczne ,stres,bol,...albo przeciac ,zeby wisialy dwa lancuszki zamiast petelki.
- te delikatne lancuszki piekne! ja jestem z tych co lubia delikatna biżuterię 😊
- Ja biżuterię kupuję na By Dziubeka, ewentualnie w Aparcie.
- Witam pani Beatko przepiękna biżuteria. Życzę wspaniałego dnia dziecka dużo zdrówka i spełnienia marzeń buziaczki ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
- Bizuteria bardzo ladna, ale Ty coraz piekniejsza ❣️
- 😊👍
- A ja z innej beczki. Co sądzisz o włoskich torebkach Bottega Veneta?
- Fajna biżuteria taka delikatna, nienachalna.🙂 Dziękuję za polecenia, pozdrawiam !!
- Śliczna biżuteria taka lekka, lubię taką ,sama posiadam jak i srebrną tak i złotą i że stali chirurgicznej tą ostatnią uwielbiam. Pozdrawiam 🥰
- Przepiękna ,subtelna biżuteria.No cóż taka jak jej właścicielka!
- Witaj Beatko 🤗przepiękna biżuteria
Prezentacja jej profesjonalna wiesz jak zainteresować widzą 😁. Anastazja uśmiechnięta że też ma coś pięknego tak jak jej mama. Pozdrawiam serdecznie 🤗biżuteria 😍cudna 👌🙏👍.
- Bardzo lubię tego typu biżuterię 👍😆
- Nudne już te ciągłe promowanie tego sklepu. Rozumiem, że płacą ci za reklamowanie, ale za dużo tego wałkowania o Happiness Boutique na YT czy na Instagramie.
Nic nie zastąpi prawdziwej biżuterii. Tak sztuczna jest bardzo szkodliwa dla zdrowia po mimo tego, że producent zapewnia, że nie ma tam niczego złego dodanego.