10 Największych Błędów Przy Wynajmie Mieszkania

Nieważne skąd masz mieszkanie. Jeśli decydujesz się, żeby je wynająć to zawsze trochę serce drży. W końcu to naprawdę kupa kasy. ✔ Zapisz się na bezpłatne szkolenie online https://danielsiwiec.pl/webinar/ Musisz naprawdę dobrze się zabezpieczyć na każdą ewentualność. Jeśli chcesz skorzystać z mojej umowy wejdź na: https://www.danielsiwiec.pl/narzedzia-inwestora/ Z dzisiejszego odcinka dowiesz się jakie są najgorsze .
- Przyznaj się! Popełniłeś któryś z tych błędów?
- A inflacja juz okolo 6% 😂
- 4% Polaków wynajmuje mieszkanie. W tej grupie 26% to pary małżeńskie lub partnerskie bez dzieci, niewiele mniej jest par z jednym dzieckiem lub dwoma. W grupie wynajmujących 2,5% ludzi ma powyżej 65 lat. Starsi ludzie mieli zle w PRLu, ale mają gdzie mieszkać. Młodzi nie mają mieszkań na własność więc nie mogą mieć dzieci. Średni wiek Polaka wynosi 42 lata, wyborcy ponad 50 lat, ponieważ odlicza się tu nieletnich. Jak zachęcić starszych ludzi aby głosowali za politykami wspierającymi gospodarkę mieszkaniowa?
- Bez przesady
- Dziękuję i pozdrawiam
- gościu musisz wyluzować ciężko się słucha takiego jąkania, jeszcze cię czeka sporo pracy ale masz potencjał
- Kurde nigdy bym nie powiedział ile zarabiam. Bez przesady....
- Potrzebuje umowy, ale nie widzę linka.
- Mordo nie stresuj sie
- Proszę zrób coś ze swoją dykcją
- Super! 👍 zrobiona notatka :) dzięki za materiał. Jest bardzo profesjonalny!
- Dzieki byku.✌
- Przydatne i ciekawe, dzieki za ten filmik.
Szkoda jedynie, ze jest jednak ten problem z wymowa...
Moze logopeda moglby tu pomoc. Wtedy calosc bylaby idealna! 😉👌🏆
- inflacja juz 8% :D
- Bez obrazy. Proszę dalej motywować ludzi, doradztwo - poziom przeciętny, banalnie wyszło.
- @Daniel Siwiec
Co do pkt 5, co jeśli adres pod który rzekomo najemca miał się wyprowadzić jest już nieaktualny (np osoba mająca przyjąć najemcę, zmieniła zdanie i nie zamierza go przyjąć pod swój dach), to czy wówczas komornik podejmie się eksmisji i wyrzuci niepłacącego najemcę na bruk? Czy będzie trzeba czekać kilka lat, aż miasto znajdzie dla takiego pasożyta lokal zastępczy/komunalny?
- Pokaż umowę o pracę🙈
- Bardzo dobry film - pomógł mi. Dzięki! :)
- Wyzsza kwota na papierze wiaze sie z wyzszymi podatkami. Sprawa nr 2 nie masz prawa zagladac w czyjas umowe o prace itp. Troche takie jutubowe pitolenie zeby tylko cos poopowiadac wiedza bardzo srednia
- super material :)